Premiership
0

Stoke i Aston Villa odigrali utakmicu bez pogodaka

U posljednjoj utakmici Premierlige igranoj u ponedjeljak Stoke i Aston Villa su na stadionu Britannia odigrali neodlučeno 0:0.

Aston Villa je najbolju priliku imala u 21. minuti kada je Emile Heskey pogodio vratnicu. Na sličan je način priliku za pobjedu propustio i Stoke u drugom poluvremenu, tačnije u 70. minuti kada je Marc Wilson pogodio gredu nakon čega je loptu s crte izbacio Gabriel Agbonlahor. Ostalo je pritom dvojbeno je li lopta u silaznoj putanji u zraku prešla zamišljenu liniju.

Dodajmo da je ovo bio osmi remi Aston Ville ove sezone, nijedna druga ekipa nema ih više.

Premiership, 18. kolo: Chelsea - Fulham 1-1 (Mata 47 / Dempsey 56) Bolton - Newcastle 0-2 (Ben Arfa 69, Ba 71) Liverpool - Blackburn 1-1 (Rodriguez 53 / Adam 45-ag) Manchester United - Wigan 5-0 (Park 8, Berbatov 41, 58, 78 - 11m, Valencia 76) Sunderland - Everton 1-1 (Colback 26 / Baines 51 - 11m) WBA - Manchester City 0-0

Stoke - Aston Villa 0-0