Komentari (28)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Buffon je prejak, kako je samo pročitao Torresa, ondje bi 90% golmana se bacilo ispred igrača pa šta bude bude a Buffon ko odbrana, u trk sa njim. No.1 Buffon
samo da jeb.bm mamu komentatoru za ofirno navijanje za spaniju!
bolo pomuzi me
Koga zanima šta je Jale, jedna od tri najveće budale na klixu, prognozirao?
Španija bila bolja? HAHAHAHAHA Ja d.ebilne generacije, šta vam taj plejstejšn radi :D
A SADA AJMOOOOOOOOOO HRVATSKAAAAAAAAAAAAAAAAA...........
kemo, ucini nam uslugu svima i pokupi prnje. kakav retard u pm. pa jbt katastofalnu sliku sam istrpio, al onog retarda od komentara nisam uspio, jos uvijek mi zvoni u usima, mamu mu ga nabijem seljacke.
ANDRES INIESTA ! ! !
kemal sandzo ofirno navija za italiju
KOMENTATOR VEZE NEMA... španija i italija ima omjer 10 REMIJA a ne pobjeda italije što rece komentator 8 pobjeda Italije 7 pobjeda španije i sad ovaj jedanesti remi!
bolo je.bb.em ti fam.iliju usta div.ljacku, samo pljujes po talijanima i zelji, to ti je reci kompleks idi lijeci se. italija je velesila i pomiri se s tim sama konstatacija da spanija nije, racunaj nikad, pobijedila italiju ti dosta govori, a sad mr.ss
jao braćo, naje.bašmo ko žuti od ovih najbolje dvije repke po pokazanom do sada
Prije dvije sedmice kad je Prandelli predstavio sastav prognozirao sam zbir golova 0-2 za italijanske tekme i napisao da im je Di Natale jedini klasni napadac.
Italija je bila bolja, prvo poluvrijeme su ih napdali, drugo isto tako. Italija je bila bolja jer je imala konkretne prilike za razliku od španaca koji se samo dodaju na sredini pa ako koja prodje dobro i jeste. Italija je stvarno jaka. Al onaj volej Marchisia iz prvog poluvremena mi je ostao u sjecanju bas dobro :D Kako je frajer opali. Pa onda onaj potez Balotelija isto u prvom poluvremenu haha Ma prejaki su sto jest jest, samo da ovako nastave