8

Spahiću 90 minuta u remiju HSV-a i Darmstadta

HSV je ovim remijem zauzeo 11. poziciju (Foto: EPA)
U posljednjoj utakmici današnjeg raporeda 12. kola Bundeslige HSV je u gostima remizirao sa Darmstadtom (1:1).

Hambureger je poveo u 29. minuti nakon što je penal realizirao Lassoga. Ovo je napadaču HSV-a bio peti pogodak ove sezone u Bundesligi, a u cijeloj prošloj sezoni postigao je samo četiri pogotka.

Nakon samo dvije minute igre u drugom poluvremenu Heller je svojim petim pogtkom ove sezone domaćinu donio izjednačenje.

U redovima domaćeg tima bh. nogometaš Mario Vrančić cijeli meč je odgledao sa klupe, dok je Emir Spahić odigrao svih 90 minuta za HSV.

Rezultati 12. kola Bundeslige:

Hannover - Hertha 1:3 (Kiyotake - Kalou hattrick) Bayern - Stuttgart 4:0 (Robben, Costa, Lewandowski, Muller) Hoffenheim - Frankfurt 0:0 Borussija M'gladbach - Ingolstadt 0:0

Mainz - Wolfsburg 2:0 (De Balsis, Malli) Leverkusen - Köln 1:2 (Chicharito - Maroh dva puta) Darmstadt - HSV 1:1 (Heller - Lassoga)