Pogodio dvaput
0

Messi nastavio da oduševljava u SAD-u, najbolji nogometaš svih vremena pogodio i glavom

E. K.
Inter Miami je pobijedio Orlando rezultatom 5:0 uz dva gola argentinskog superstara Lionela Messija dok je također dvaput pogodio i Luis Suarez.

El Pistolero je načeo mrežu gostujućeg sastava golovima u četvrtoj i 11. minuti susreta da bi rezultat prvog dijela postavio Taylor u 29. minuti utakmice.

Vrijedi spomenuti da je u 44. minuti susreta poništen gol Luisu Suarezu zbog ofsajda pa je tako Urugvajac ostao bez hat tricka na ovom meču.

U nastavku je sve bilo u znaku jednog igrača - Lea Messija. Najbolji igrač svih vremena je prvo u 57. minuti susreta postigao četvrti gol za domaće da bi pet minuta kasnije iskoristio centaršut Luisa Suareza i glavom matirao protivničkog golmana što mu je bio 27. gol na ovaj način u profesionalnoj karijeri.

Do kraja nije bilo promjene rezultata te je Inter slavio drugu pobjedu ove sezone te su trenutno prvoplasirana ekipa Istočne konferencije sa sedam bodova dok je Orlando 12. sa bodom.