0

Kup UEFA: Eliminisan branitelj naslova

FENA
Branitelj naslova pobjednika Kupa UEFA-e, moskovski CSKA, ispao je i prije zadnjeg kola nakon poraza u Bukureštu od rumunskog Dinama s 1:0 (0:0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Vlad Munteanu u 72. minuti, a kako su Moskovljani u grupi jedini odigrali sva četiri susreta, ostali su bez šansi za prolaz u šesnaestinu finala.

U drugom susretu, odigranom u Sofiji, bugarski Levski je svladao Olympique Marseille s 1:0 pogotkom Hriste Jovova u 54. minuti. Tim rezultatom i porazom CSKA-a dalje su prošli Levski i Marseille, dok će se za treće mjesto boriti Dinamo i Heerenven.

U posljednjem kolu 14. decembra Heerenveen igra s Levskim, a Marseille dočekuje Dinamo.

5. Tromso 4 1 0 3 7:9 3

F-grupa: Levski Sofija - Olympique Marseille 1:0 (0:0) Dinamo Bukurešt - CSKA Moskva 1:0 (0:0) tabela:

1. Olympique Marseille 3 2 0 1 3:2 6

. Levski Sofija 3 2 0 1 3:2 6 3. Dinamo Bukurešt 3 1 1 1 1:1 4 4. CSKA Moskva 4 1 1 2 3:4 4 5. Heerenveen 3 0 2 1 0:1 2

G-grupa: Rennes - Šahtjor Donjeck 0:1 (0:1) Rapid Bukuešt - PAOK Solun 1:0 (1:0) tabela: 1 Rapid Bukurešt 3 3 0 0 4:0 9 2. Šahtjor Donjeck 4 3 0 1 4:1 9

1. VfB Stuttgart 3 2 0 1 4:3 6
  2. PAOK Solun 3 0 0 3 1:4 0
  3. Rennes 3 0 0 3 0:5 0

H-grupa: Bešiktaš - Zenit St. Peterburg 1:1 (1:1) Sevilla - Vitoria Guimaraes 3:1 (3:1) tabela:

1. Zenit St. Peterburg 4 2 1 1 5:4 7
  2. Sevilla 3 2 0 1 7:3 6
  3. Bolton Wanderers 3 1 2 0 3:2 5
  4. Bešiktaš 3 0 2 1 2:5 2
  5. Vitoria Guimaraes 3 0 1 2 3:6 1