7

VIDEO / Edin Višća postigao gol nakon šest minuta na terenu

Edin Višća
Edin Višća
Bh. internacionalac u dresu Istanbul Buyuksehira Edin Višća postigao je drugi gol u pobjedi njegove ekipe nad Sivassporom od 2:0.

Višća je danas bio jedan od najboljih igrača domaće ekipe iako je igrao samo 30-ak minuta. Bh. internacionalac ušao je u igru u 61. minuti a već u 67. bio je strijelac za konačnih 2:0 na Olimpijskom stadionu Ataturk u Istanbulu.

Prethodno, Samuel Holmen, asistent kod drugog gola, doveo je domaću ekipu u vodstvo.

Pet minuta kasnije, Višća je ponovo zaprijetio golmanu Sivasspora, ali nije uspio postići svoj drugi gol.

Do kraja utakmice nekadašnji mladi bh. reprezentativac koji je upisao i jedan seniorski nastup imao je lijepu priliku u 89. minuti, ali ovaj put nije bio precizan.