Bundesliga: Stuttgart remizirao sa Frankfurtom, Ibišević promašio penal

Piše: N. J.
Detalj sa utakmice (Foto: AFP)
Nogometaši Stuttgarta remizirali su na svome terenu sa ekipom Frankfurta u 6. kolu Bundeslige.

Bh. reprezentativac Vedad Ibišević imao je veliku šansu da donese Stuttgartu pobjedu, ali je promašio penal u 94. minuti utakmice, te je rezultat ostao 1:1.

Gosti su došli u vodstvo golom Russa u 14. minuti utakmice, a samo dvije minute poslije Werner je poravnao na 1:1. Ispostavilo se da je to i konačan rezultat susreta, te su ekipe osvojile po bod.

Ibišević je odigrao čitav meč za svoj tim, a u samom finišu je, eto, propustio veliku priliku da se još jednom upiše u strijelce i donese svome timu pobjedu.

Nakon šest odigranih kola, vrh tabele drže Borussia Dortmund i Bayern sa po 16 bodova. Stuttgart i Frankfurt su na 12. i 13. mjestu sa po sedam bodova.