Brazilska Serie A
0

Adriano zabio u prvom nastupu (video)

Povratnik u brazilsku ligu i donedavno napadač talijanskog prvaka Intera, Adriano (27), postigao je pogodak u pobjedi Flamenga nad Atletico Paranaenseom.

U 4. kolu brazilske Serie A Flamengo je na svom terenu svladao Atletico Paranaense 2-1.

Domaćini su poveli autogolom Antonija Carlosa, da bi na 2-0 u prvoj minuti nastavka udarcem glavom povisio Adriano.

Do kraja su gosti preko Rafaela Moure iz jedanaesterca uspjeli smanjiti na konačnih 2-1.

Podsjetimo, s 27-godišnjim napadačem Inter je raskinuo ugovor jer se Adriano nije pojavio u klubu nakon što je otišao odigrati kvalifikacijsku utakmicu za Brazil.

Početkom ovog mjeseca Adriano je potpisao ugovor s Flamengom, a posljednju službenu utakmicu prije ove u brazilskom prvenstvu odigrao je još 11. marta.

Prvi je svoj pogodak u prvenstvu od povratka iz Lyona postigao nekadašnji brazilski reprezentativac Fred (26). Njegov je Fluminense remizirao (1-1) na gostovanju kod Nautica. Fred je zabio za 1-0 u desetoj minuti.