56

Tuzlaci svjedočili scenama kao nikad ranije: Navijač utrčao, zaplesao pa zažalio

D. P.
Navijač je ostao bez telefona, a onda je i izbačen (Foto: Screenshot/BH Basket/Tuzla Press)
Košarkaši Borca slavili su rezultatom 81:65 na gostovanju Slobodi u Tuzli, a dvorana Mejdan imala je priliku da prisustvuje sceni kao nikada ranije.

Jedan navijač utrčao je na parket tokom time-out pauze minut do kraja utakmice, a onda je svojim sugrađanima odlučio pokazati šta sve umije.

Veseli navijač je zaplesao breakdance, ali je brzo zažalio. Pokazao je bogat asortiman poteza, no u jednom trenutku ispao mu je mobilni telefon i razbio se na parketu Mejdana.

Njegov performans prekinuo je i redar koji se držao pravila i izbacio ga iz dvorane. Kratki nastup izmamio je osmijehe i aplauze tuzlanske publike.

Što se tiče same utakmice, Borac je tokom cijelog duela bio bolji rival, ali je Sloboda sve do sredine četvrte četvrtine imala kakav-takav priključak. No, na kraju je poražena.