kod 2:2, drugo poluvrijeme bi bilo nesto drugacije takticki. englezi ne bi imali potrebu da se skroz otvore i idu sa 8 igraca u napad. kad se otvoris kvalitetnoj ekipi poput njemacke, mozes ocekivati i brze kontre. golovi mijenjaju utakmice. englezi su pocetkom drugog poluvremena imali 60% posjed lopte i inicijativu. kad su primili treci go iz kontre, pali su psiholoski totalno. utakmica je bila gotova. ko zna sta bi bilo...al\' istina je da niko nije bio zadovoljan engleskom igrom. prva dva gola su kardinalne greske odbrane. pa to nema ni kad igra novi grad protiv hrasnice. vezni red opet bez ideje, pasivan i predvidiv. napad neuvezan, zbog negativnog veznog reda. gledao sam taj razgovor i kapelo nije trazio neke izgovore zbog poraza. ali naravno da nije imao lijepe rijeci za sudije.