Na posljednja dva susreta 19. kola Premiershipa do trijumfa su stigli domaćini. Chelsea je bio bolji od Liverpoola sa 2:1, dok je Tottenham nanio poraz Stoke Cityu rezultatom 3:0. Redsi su poveli iz prve ozbiljne prilike. Philippe Coutinho je izveo slobodan udaraca, a nakon odbijca lopta je stigla do Martina Skrtela koji je rutinski pogodio za 0:1. Ipak do kraja prvog poluvremena izabranici Josea Mourinha su uspjeli preokrenuti. Eden Hazard je majstorskim udarcem matirao sunarodnjaka Simona Mingoleta u 17 minuti, a vodstvo Plavcima je donio Samuel Eto'o u 37. minuti. Stekao se dojam da je belgijski golman kod ovog gola mogao i bolje intervenisati. Već na startu drugog dijela gosti su mogli do izjednačenja, ali je u 52. minuti lopta poslije udarca Mamadou Sakha pogodila prečku. Do kraja susreta Chelsea je mogao postići još koji gol, ali je Mignolet zaustavio udarce Eto'a i Fernanda Torresa pa je tako ostalo 2:1.Pa eto ako ima mjesta kod vas u redakciji da i ja dođem da kopiram vijesti
Sta ti koristis... koja droga???? Tebi pravo dobro....