Milionska trošenja
43
Za komentarisanje je potrebna prijava.
Prijavi se
NAPOMENA: Komentari su otvoreni za prijavljene korisnike i odražavaju stavove svojih autora. Vrijeđanje i govor mržnje ne objavljujemo, a za govor mržnje se odgovara i krivično. Prije pisanja pogledajte pravila komentarisanja.
yeba.mene.drzava
807k
27.5.2020.
svi nesto ispituju i vode istrage o serijskim pljackama...i na kraju uhapse onog demobilisanog borca sto je posjekao par metara drva da ugrije djecu...
SaDrineSelam
38k
27.5.2020.
Nije valjda da Mirsad KUKO nesta mucko? ko bi reko za njega i pda
Cvrle2802
10k
27.5.2020.
@yeba.mene.drzava Nermine moj neiskusni, ti ko da ne vidis da se fahro bori za koaliciju sa zelenima do posljednjeg sbbovca😂ode ti fadil a mogao bi i ti
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
naftalin
162k
27.5.2020.
Svi rudnici fbih zajedno u dugu preko 700 000 000 km, direktore stranka postavila, ne istrazuje niko nista.
gooUser1577557826
6k
27.5.2020.
jeko ba vao nikad vidio? jel to onaj sa afterpartya iz konjica?
Selim-Alejkum
876
27.5.2020.
Ti Džindiću k'o biva tek sada pričaš o kriminalu u Rudniku Banovići a do sada te bolio ku...c? Dok je PDA ( Kukić) suvereno žarila i palila ovim Rudnikom šutio si k'o pi...a? Kasno je, ende!
bums
7,9k
27.5.2020.
OPA. Kreće akcija držte lopova ( skretanje pažnje sa glavnog kriminala ) . Ovaj Preventov i Novaličev igrač koji je direktno umiješan u uništavanje Famosa , UTL-a , Pretisa i ostalih firmi u Sarajevskom kantonu , preuzimanjem tih istih firmi i poklapanjem najprofitabilnijih biznisa u BiH - namjenske ( vojne ) i proizvodnje autokomponenti poslije najave inspekcije u Pretisu ode u Banoviće . A organizovao jedinicu za pohvale ( da se Vlasi ne dosjete )
Stajnbek888
18k
27.5.2020.
Ubiste se od istraga! Hahahaha!
Cvrle2802
10k
27.5.2020.
Nermine moj neiskusni, ti ko da ne vidis da se fahro bori za koaliciju sa zelenima do posljednjeg sbbovca😂ode ti fadil a mogao bi i ti
scaniaG1
1,1k
27.5.2020.
Kako god jedini rudnik koji pzitivno posluje u BIH
MrziteljPDA
82k
27.5.2020.
@scaniaG1 toliko dobro posluje da sada treba kredit da preživi! Još kada tome dodaš da je vlada SDP-a u svom mandatu upumpala 118 miliona km za doprinose koje je do tada Kukić mahnuo dođeš do prave pozotive. Pravo stanje je po knjigama da se svi bace sa direkcije rudnika
opleti
135k
27.5.2020.
Valjda ce i tvoj slucaj doci na red nekad, ono nesto sa pretisom, privatna firma ti, novalic i pretis...
3PM
25k
27.5.2020.
Hahaahahha do sad ukradeno par milijardi iz tog istog rudnika.
ideologija2007
23k
27.5.2020.
Bilo bi fino da se izjasnis o pisanju medija o remontnom.zavodu hafzici i pretisu. Da upoznaš javnost o tome
1919
29k
27.5.2020.
Kukić, najveći mafijaš, kriminalac, pljačkaš... ko zna koliko je iznio iz Rudnika Banovići
Zenasirena123
0
27.5.2020.
Konačno promjena u Banovićima, onaj ko živi tu, zna kakva je situacija realno. Dosadašnja uprava RMU Banovići, je isti tretirala kao ličnu svojinu, a sve po radnoj klasi... Hvala Bogu pa je doslo do promjene svega. Nadamo se najboljem 🍀🍀
JB007
18k
27.5.2020.
Ajde malo konkretno?
Pusti ovako supljiranje. Koji dokaz il je ovo opet populizamkao i prosle godine sa biberom kome je istekao rok trajanja.
Gorkaistina
13k
27.5.2020.
Sto niste pomagali Ministru prethodnoj upravi s obezbjedjenjem banaka a sada odjednom skacete!!!!
Akademik789
0
27.5.2020.
Podrška
VerdzinelaSeka
544
27.5.2020.
Treba sve ispitati,ne prepustiti ništa slucaju
blackraven
1,3k
28.5.2020.
cijeli banovići na klixu
sasvimslucajno
3,3k
27.5.2020.
Svaku javnu nabavku u BiH treba staviti pod lupu i detaljno ispitati. Poučeni ranijim a i sadašnjim stanjem svaka nabavka je potencijalna afera "respirator". Puna podrška za ministra Džindića...
Masha
0
27.5.2020.
Sve ispitati obavezno
MrziteljPDA
82k
27.5.2020.
Kažu kada je nova uprava poslala ljude da se Kukiću oduzme vozilo(ni manje ni više luksuzni džip Rover) ovaj im rek'o da mu je to stranka kupila na poklon. Ovi ga zamole da pogleda u saobraćajnu kad gle čuda džip je vlasništvo rudnika! Ha,ha,ha! Kuko sokole-izgubio si izbore!
aladdin
12k
27.5.2020.
A botova
Draguljce
0
27.5.2020.
Tako je! 👏👏
Jasko963
897
27.5.2020.
Puna podrska svim aktivnostima ministra Dzindica
redflower
1,4k
27.5.2020.
Podrška ministru Džindiću!
VerdzinelaSeka
544
27.5.2020.
Bravo ministre,samo tako
lampa88
0
27.5.2020.
MINISTRE SAMO NAPRIJED :)
lampa88
0
27.5.2020.
Velika podrška ministru :)
gooUser16071970
0
27.5.2020.
Podrska Dzindicu 🍀🍀🍀
XvijakXvijakX1818
0
27.5.2020.
Samo naprijed ministre😀
Sanjin99
0
27.5.2020.
Ogromna podrška Dzindicu
Anamarkof
1,7k
27.5.2020.
Podrška za Džindica
XvijakXvijakX1818
0
27.5.2020.
Podrška za Vas 😀
XvijakXvijakX1818
0
27.5.2020.
👍👍👍👍👍👍👍👍
XvijakXvijakX1818
0
27.5.2020.
Imate veliku podršku 😉
lampa88
0
27.5.2020.
Respekt za Vaš rad :)
billy2200
0
27.5.2020.
Podrška ministru Džindiću, samo naprijed.
gooUser1576257321
0
27.5.2020.
Samo naprijed ministre
Mercury22
0
27.5.2020.
Velika podrska Dzindicu
HucoHuco
436
27.5.2020.
Među najboljim ministrima u F vladi
lampa88
0
27.5.2020.
Ministre, samo naprijed
lampa88
0
27.5.2020.
Podrška ministru Dzindicu :)
Adelap
0
27.5.2020.
Podrška za Džindića 💪
MutivodaSA
16k
27.5.2020.
Nermin Džindić je jedan od najkvalitetnijih ministara u Vladi FBiH. Respekt za dosadašnji rad.
3PM
25k
27.5.2020.
@MutivodaSA aBd ti on rjesavao porodicne svadje
XvijakXvijakX1818
0
27.5.2020.
Svaka čast za Vaš rad💝