Najpovoljnija cijena
194
Za komentarisanje je potrebna prijava.
Prijavi se
NAPOMENA: Komentari su otvoreni za prijavljene korisnike i odražavaju stavove svojih autora. Vrijeđanje i govor mržnje ne objavljujemo, a za govor mržnje se odgovara i krivično. Prije pisanja pogledajte pravila komentarisanja.
oholiSDApljackasi
14k
18.7.2020.
hoce li ko odlezati zbog krade 10.5 miliona na malina ventilatorima ili ce i ovo proci nekaznjeno kad je SDA bagra upitanju
yeba.mene.drzava
807k
18.7.2020.
uhljebi s kupljenim diplomama iz stranacke udba su unistili sve dokaze pljacke...
naftalin
162k
18.7.2020.
Asim zavrsio da nece
PRIKAŽI ODGOVORE (5)
Idol
117k
18.7.2020.
Hocemo sudjenje za respiratore, sta se ceka?!
znalacf
20k
18.7.2020.
Dajte ba ljudi sta vam je svi u komentarima o politici pricate a vamo nam vakcine spremaju. Treb bjezat u šumu . Dajte gdje su sad amnesti internatipnal i kojekakve organizacije za zastitu ljudskih prava. Imamo li građanin pravo da odluči sta ce mu se ubrizgat u tijelo a sta ne ?
Squiggly
26k
18.7.2020.
@znalacf ti nemas pravo odlucivat, niti bi ikad trebao imat....
fbUser1594588751
2k
18.7.2020.
@znalacf ugurache ti ono sho bil getz bude stjeo
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
trougao
9,2k
18.7.2020.
expresno nam zabrane ulazak u zemlje EU, ali ce nam prodavati vakcine!
Anastazya
371
18.7.2020.
bas sam to pomisila! eto toliko se brinu za nas
fbUser1594199823
39k
18.7.2020.
Idite u p.m zajedno s njima
Regex
30k
18.7.2020.
Ja se prvi necu vakcinisati! Ni testove ne znaju napraviti kako treba,ne znaju uopste sta testiraju kad je tacnost testa 40/60% I sad se svi zalijecu po vakcine...A da nas hoce meteor kakav spucat
gooUser1579016941
14k
18.7.2020.
Ocekujem da ce vakcine nabaviti automehanicar sa svojim vezama u svijetu
kemonoviprofil
164k
18.7.2020.
U tom grmu lezi zec
mikinaleru
3,4k
18.7.2020.
Jedva čekam vakcinu da mogu ko čoek ići tražiti posla na zapad..Pa nek je sto čipova unutra.
Gazda
30k
18.7.2020.
Najveći kriminal se krije iza javnih nabavki.
DostaDosta
114k
18.7.2020.
Jel to Fikret sredio?
Rubbie
34k
18.7.2020.
Vakcina s okusom maline
gooUser1587025427
93k
18.7.2020.
Nabavite samo za političare..
mikinaleru
3,4k
18.7.2020.
Šta će nama vakcina s obzirom na stopu zaraženih jer još malo i imat ćemo imunitet krda. Džaba pare bacati.
Kokica11
4,9k
18.7.2020.
Nisu htjeli nabaviti lijekove, a i nece dostaviti dokumentaciju do utorka, tako da nista od vakcine. Utorak je blizu, i opet ce nasi nesto sjeb*ti.
fbUser1594588751
2k
18.7.2020.
Mene mediji i propaganda ubijaju skoronom i skovidom evo ima vec 5 mjeseci. Neznam kako sam ziv. Ovo sve odgovorno tvrdim. Nisam zarazen al se jedva oporavljam od medija i politike koji zele dame ubiju snjiovom koronom. Imal dobri ljudi dami pomognu sa dobrovoljnim prilogom. kontakt telefon: 567 662 824 (ili na kibordu slova: KORONA UBI)
babo345dice
10k
18.7.2020.
TO JE BIZNIS KUPOVAT A JOS NIJE TU ...
babo345dice
10k
18.7.2020.
@babo34dice i za cijeli svijet pogodite kome idu mani mani
Leonidis
154
18.7.2020.
Kako se sad ugraditi u javnu nabavu sa EU tenderom!?!
fbUser1577967595
13k
18.7.2020.
Jednu vakcinu ce Bosna platiti 5.000 maraka. Zivi bili pa vidjeli. Pitanje je s kim tale pare iz EU od mmf kredita.
fbUser1594588751
2k
18.7.2020.
@fbUser1577967595 vrlo moguce nebise chudijo
228
54k
18.7.2020.
ovdje ne postoji teoretska sansa da se vakcinise 70% populacije.
djestsinalco355
7,3k
18.7.2020.
Bolje je ne uzimati te otrove kojeg WHO i Tedros Adhanom hoce da uvale ljudima za milijarde $$ i da ih uzmu za 🐑🐑
JupiJajJej
13k
18.7.2020.
Sta velis, do iduceg utorka treba sve skupiti, i poslalo je drzavno ministarstvo entitetskim da se izjasne? Bit ce do utorka, 4. maja 2021.
snagauma
33k
18.7.2020.
ide BH vlast nabavljati vakcine a nemaju ni za zavoja kako treba moras u apoteku ici da kupis zavoj toliko o njihovoj sposobnosti nabavke
Nemerem2021
8,3k
18.7.2020.
Kako je krenulo do jeseni ce nam u usta ugraditi filter zraka, katalizator, bosh pumpu, a u guzicu auspuh te obavezni tehnicki pregled mjesecno😂
Whom
959
18.7.2020.
Nabavice vakcine koje ce se kiseliti negdje...Bas me zanima ko ce pristati na "klj" vakcinaciju?
fbUser1594588751
2k
18.7.2020.
pa eto vakcine na sliki koga lazete daje nejmate
Hirurg124
18k
18.7.2020.
Nova afera
fbUser1594588751
2k
18.7.2020.
Danas javljaju bila saobracajna nesreca na Ilidji. Jedna osoba povredjena usred udara od auta od korone. Druga osoba preminula na licu mjesta naputu do bolnice. Takodjer utvrdjen kovid al nije 19 vec kazu nova verzija 20.
patispanj
618
18.7.2020.
Amin, neka dobra vijest!
(trebamo li cekat da vidimo kako ce nas za*ebat?)
misisipi12
7,5k
18.7.2020.
srebrena malina ce naci povoljno
zapadnabosna777
63k
18.7.2020.
Mani mani
realnost123
25k
18.7.2020.
Sarah Gilbert, profesorica vakcinologije na Univerzitetu Oxford, rekla“ da će vakcina koju je razvio njen tim raditi, s ljudskim ispitivanjima koja bi trebalo poceti u narednih dva sedmice i nece mnogo kostati. Vlada u Velikoj Britaniji signalizirala da će biti spremna da finansira milione limenki unaprijed.
zzzzz....
14k
18.7.2020.
odlicno
samodaumocim
11k
18.7.2020.
ajde ??
FalconRector
140k
18.7.2020.
Znaci ide pelcovanjeeee :))) ali mi nikad ne pitamo zasto samo daj.
Poi21
666
18.7.2020.
Sad trcite da vam sto prije zabodu, kroz 10 godina ce vam reci da je voda ;)
Flyingcow
40k
18.7.2020.
sad ide cipovanje, sad ce vas gejc cipovat
CetristoCetriNF
1,6k
19.7.2020.
@BlueShark Okači se.
vakonakotako
7,5k
18.7.2020.
Što će reći, pružićemo ruku donacijama...
fbUser1560443352
1,2k
18.7.2020.
HOCE LI I SAD PASTI KOJI MILIONCEK U DZEPIC ISTI ILI SE DZEP MJENJAJU.MISLIM DA CE LJUDI U BIH ZADNJI PRIMIT VAKCINU.IZ VISE RAZLOGA ,A MOZDA SAMO PRIMORANI.
ZutiGolubsta
182k
18.7.2020.
Ma nama ne treba vakcina ili lijek, šejtanska posla. Naš lijek je molitva i bog. Samo sabura
CetristoCetriNF
1,6k
19.7.2020.
Ne uzimam.
fbUser1580039689
55
18.7.2020.
vakcina sviju čeka
Lalsoystdy
8,2k
18.7.2020.
Nadam se da će svi ovi koji pametuju protiv vakcine jednog osjetiti kako je izgubiti člana porodice na ovaj "bezazleni virus", jer to ne utiče samo na vas život, nego i na živote svih nas. Neki ne smiju primiti vakcinu zbog drugih bolesti, zato svako ko moze i treba da je primi. Sram i stid da vas bude
Israel2Bosnia
7,6k
18.7.2020.
@Lalsoystdy postoje validni argumenti za i protiv vakcine, ali zbog pametovanja da zelis nekome da ostane bez clana familije je puno gore od ovih sto pametuju.
fbUser1590357197
688
18.7.2020.
Što je tebi bitno ,ako se neko ne želi vakcinisat ??? Kako to utice na živote svih nas ???
Ko je tebi dao slobodu da govoriš nekome šta da radi .?
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
opleti
135k
18.7.2020.
Nikog vakcina nece zaobici
TikaTakaTikaTaka
5,5k
18.7.2020.
Nešto ovi antivakcinaši il oni koji su najpametniji (stručnjaci u svim oblastima), tihi ovih dana.
Videli da se umire od korone, vidjećete da će biti prvi u redovima za vakcinisanje,
Licemjeri.
ehoo
13k
19.7.2020.
@zubzazub69 kad tako voliš vakcine tražili su dobrovoljce za vakcinu protiv Korone. Mogao si se prijaviti ako nisi još traže nemoj da te čekaju ...