{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Završen prvi dan "Happy S.ketch Street Volleyball 2015"

12.6.2015. u 10:41
0
0
Završen prvi dan "Happy S.ketch Street Volleyball 2015"
0
Završen prvi dan "Happy S.ketch Street Volleyball 2015"
Prvog takmičarskog dana, "Happy S.ketch Street Volleyball 2015", turnira u "uličnoj odbojci" za djevojčice, odigrana su tri kola u grupama, u sve tri konkurencije. Na turniru učestvuje 67 ekipa (402 djevojčica) u tri konkurencije: 1998-1999; 2000-2001; 2002-mlađe.
Postignuti su slijedeći rezultati:

Konkurencija 1998-1999.
Halkbank Sa Volley 2 - Nonice Vitez 0:2, ORT Stara raja - O.K. Block out 0:2, Halkbank Sa Volley 3 - ORT Asics 2:1, ORT Samketovi Zmajevi - Sokolice 1:2, Seš - ORT Pingvini sa Madagaskara 0:2, Green Day N.S. - Halkbank Sa Volley 2 0:2, Halkbank Sa Volley 1 - ORT Stara raja 2:0, O.K. Novi Grad - ORT Samketovi Zmajevi 0:2, Volley 321 N.S. - Seš 2:0, Goražde - Halkbank Sa Volley 3 2:1, Halkbank Sa Volley 1 - O.K. Block out 2:0, Volley 321 N.S. - ORT Pingvini sa Madagaskara 0:2

Konkurencija 2000-2001.
Ž.O.K. Bosna - Ž.O.K. Igman 2:1, Igman - ORT A.N. 2:0, Block out 2 - Player N. S. 2:0, O.K. Spartakus - O.K. Novi Grad 2 2:0, O.K. Novi Grad 3 - Marley i ekipa 2:0, O.Š. M.M.Bašeskija - O.K. Block out 2 2:1, Halkbank Sa Volley 4 - O.K. Spartakus 0:2, ORT G2 - O.K. Novi Grad 3 1:2, O.Š. M.M.Bašeskija - Pplayer N. S. 2:0, AS Hadžići - Ž.O.K. Bosna 0:2, O.K. Novi Grad 1 - Igman 0:2

Konkurencija 2002-mlađe
ORT G2 2004 - ORT Mahaluše 0:2, Astromauti Vogošća - ORT Manekenke 1:2, O.K. Block out 4 - ORT Fire 2:0, ORT Jaran'ce - ORT Slonići 2:0, Zvjezdice Vogošća - ORT Stara Breka 0:2, ORT Vatrene odbojkašice - Novo Sarajevo KŠC 1:2, Romanija 3 - ORT Volley Girls 0:2, ORT Odbojkašice 1 - ORT AS 0:2, Romanija 2 - ORT Lavići 2:1, AS Hadžići - ORT G2 2004 2:0, Halkbank Sa Volley 5 - Romanija 2 0:2, Romanija 1 - ORT Odbojkašice 1 2:0, O.K. Block out 3 - Astromauti Vogošća 1:2, Liberi N. S. - O.K. Block out 4 2:0, BAM Vogošća - ORT Jaran'ce 0:2, O.Š. M.M.Bašeskija - Zvjezdice Vogošća 2:0, ORT Principese - ORT Vatrene odbojkašice 2:0, ORT G2 2003 - Romanija 3 2:0, AS Hadžići - ORT Mahaluše 0:2, Halkbank Sa Volley 5 -ORT Lavići 2:0, Romanija 1 - ORT AS 2:0, O.K. Block out 3 – ORT Manekenke 2:0, Liberi N. S. - ORT Fire 2:1, O.Š. M.M.Bašeskija - ORT STara Breka 0:2, ORT Principese - Novo Sarajevo KŠC 2:0

U subotu od 9:00 sati se igraju završni mečevi u grupama, a odmah zatim četvrtfinalni, polufinalni i finalni mečevi.

Generalni sponzor takmičenja Happy, i sponzori MultiSola i SportLife su pripremili nagrade za najbolje tri ekipe u sve tri konkurencije. Medijski pokrovitelji: Scsport.ba, RSG radio, Antena Sarajevo, Klix.ba, Hayat TV i Oslobođenje.

Najnovije
Najčitanije
Preporuke
Anketa
Ko će ostati najduže u evropskim takmičenjima ove sezone?
Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: