Očajno poluvrijeme u LP
43

Zvižduci s tribina Bernabeua za igrače Reala, pravo je čudo kako autsajder ne vodi

N. M.
Završeno je prvo poluvrijeme revanš utakmice osmine finala Lige prvaka između Real Madrida i RB Leipziga, a s tribina Santiago Bernabeua čuju se zvižduci za nogometaše Reala.

Odigrali su Kraljevi jako loših 45 minuta i pravo je čudo kako Leipzig nema prednost nakon prvog poluvremena.

Autsajder je u Madridu već u prvom dijelu imao tri ili četiri velike prilike da anulira prednost Reala od 1:0 iz Njemačke, ali "vile su nosale" tim Carla Ancelottija pa je i dalje 0:0.
Sjajne tri šanse je za Leipzig propustio Lois Openda, a jednom je neprecizan u završnici bio i Xavi Simons. Interesantno je da Real za 45 minuta nije uputio šut u okvir gola.
Tako Real i dalje ima minimalnu prednost od 1:0 iz prve utakmice, ali morat će podići nivo svoje igre u nastavku ako je misli zadržati.

U isto vrijeme igra se meč Manchester Cityja i Copenhagena u Engleskoj, a domaći tim vodi s 3:1 nakon prvih 45 minuta. Tamo je ukupan rezultat 6:2.