Pogledajte majstorije
42

Uživajte u svih deset golova sa sinoćnje dvije utakmice Lige prvaka, neki od njih su spektakularni

E. B.
Slavlje Joška Gvardiola (Foto: EPA-EFE)
Sinoć su odigrane dvije utakmice četvrtfinala Lige prvaka u kojima je viđeno čak deset pogodaka, a neki od njih su bili spektakularni.

Real Madrid i Manchester City su na stadionu "Santiago Bernabeu" odigrali rezultatom 3:3.

City je poveo sa 1:0, Real je preokrenuo na 2:1, potom smo vidjeli novi preokret, da bi na kraju Real stigao do 3:3.

Posebno su spektakularni bili golovi Phila Fodena u 67. za 2:2, Joška Gvardiola za vodstvo Cityja 3:2, te posljednji pogodak na meču u režiji Federica Valverdea.

Na Emiratesu u Londonu Arsenal i Bayern su odigrali rezultatom, a tri pogotka su postignuta iz igre na veoma lijep način.

Bukayo Saka je u 12. minuti pogodio nakon sjajnog solo prodora za vodstvo Arsenala, Serge Gnabry je nakon perfektno istrčanog kontranapada izjednačio na 1:1, a nakon što je Bayern poveo golom Kanea iz penala u 32., Leandro Trossard je u 76. minuti postavio konačnih 2:2 nakon još jedne sjajne akcije.

Večeras se igraju preostala dva četvrtfinala, a sastat će se PSG i Barcelona, te Atletico Madrid i Borussia Dortmund.

Oba susreta počinju u 21 sat uz direktan prijenos na Arena Sportu, a duel PSG-a i Barcelone ćete moći pratiti u tekstualnom prijenosu na portalu Klix.ba.