Alessandro Del Piero
0

'Uozbiljimo se, ovo više nije igra'

Torinski Juventus nastavlja i dalje ponirati. U utakmici 1. kola italijanske Serije A su izgubili od Rome na svom travnjaku 2-1, iako su vodili 1-0...

Roma je izjednačila u 68. minuti kada je Francesco Totti pogodio iz jedanaesterca, dok je tri boda Rimljanima donio Riise udarcem glavom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Time je zadovoljštinu dobio i sadašnji trener Rome Claudio Ranieri, koji je krajem prošle sezone otjeran iz Juventusa, a na njegovo mjesto je sjeo Ciro Ferrara, kojem se trenerska stolica u Juventusu klima već duže vrijeme.

Nije ni čudno, jer je ovo bio osmi poraz Juventusa u zadnjih jedanaest utakmica, u svim natjecanjima gdje nastupaju.

Isto tako, Juventus je pao sve do petog mjesta na tabeli u Seriji A.

• Moramo smanjiti naša očekivanja. Nismo u stanju biti ono što se od nas očekuje. Uozbiljimo se, jer ovo što radimo nije igra, već ozbiljan posao - rekao je Del Piero koji je bio jedini strijelac u porazu Juventusa.

• Svi zajedno moramo vidjeti gdje se griješilo i gdje i dalje radimo greške. Stvari se moraju popravljati, a ne ostaviti ih kakve jesu - zaključio je Del Piero.