Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Samo hrabro momci, greske svesti na minimum i moze se se proci ovo
jes dosadan ovaj iskompleksirani debil Tyga.. idi debilu prati malo svoj klub pisti Zelju
Penal, 0:0, autogol ili kunut-dova nam jedino mogu pomoći da prođemo. Sretno ljubavi
Vrati krmku glavu slavko
Slavko šo si na dandi???
ja sam pitar ali zelji zelim prolaz svim srcem
BiH predstavnici trebaju pazit da ne prime eurogolove jer smo dosad puno toga dozivljavali
ima zeljo realne šanse, zeljo je zeljo, mrzim sad i moldavke
od prve minute napad, nek se sjebu odmah
Realno gledajuci prvu tekmu Aik je prosjecna ekipa! Mislim da moj Željo moze bar jos jednu prepreku preskociti! Naprijed Željo ljubavi moja!
mi smo za za vas invalide iz lavora real madrid
Ako im je optimizam probati odigrati 0:0, braniti se 90 minuta kao na Grbavici onda bolje da nisu ni išli.
Petrović živi za Želju, vidi se po koncpciji igre da mu je rezultat u prvom planu.
idemo željkaneeee 👊👊💪💪💪💪💪💪
Nikom nikad nisam reko da je zeljo aik s.j..bo.
Moj Petrovicu kod kuce sr neigra na rezultat bez primljenog gola vec sr napada i zabijaju golovi da se sto vise iskoristi domaci teren posto je ovo NOKAUT SISTEM.Zabrinjava me tvoj sistem rada zadnju godinu pogotovu