Rafael Benitez
0

"Tottenham je bio jači"

FENA
Trener Intera Rafael Benitez nakon što je njegov tim jučer poražen na gostovanju u sjevernom Londonu, kazao je novinarima kako je njegov tim bio fizički slabija ekipa

Tottenham Hotspur je preuzeo vodeću poziciju A-grupe Lige prvaka nakon sinoćnje domaće pobjede od 3:1 nad aktuelnim prvakom Interom.

"Morali smo bolje igrati jedan na jedan i pokrivati naše protivnike, ali nismo to učinili i to je odlučilo utakmicu", dodao je trener Intera.

Rafael Van der Vaart je postigao vodeći gol za domaćina u 18. minuti. Krilo Gareth Bale je još jednom bio zvijezda večeri. Asistirao je Peteru Crouchu za povećanje Tottenhamovog vodstva, a zatim i Romanu Pavljučenku u završnim minutama utakmice, nakon što je Samuel Eto'o pogotkom vratio Inter u igru.