Premijer liga BiH
67

Široki Brijeg razbio Čelik na Pecari i preuzeo lidersku poziciju

(Foto: Klix.ba)
Nogometaši Širokog Brijega rutinski su razbili Čelik u trećem kolu Premijer lige BiH rezultatom 6:0 i preuzeli lidersku poziciju na tabeli.

Širokobriježani su poveli već u 12. minuti, a strijelac je bio Čabraja koji je lobovao Dujkovića za 1:0.

U 28. minuti na semaforu je već stajalo 2:0, a strijelac je bio Bagarić. Samo sedam minuta kasnije domaćin je postigao još jedan pogodak.

Pogodak za 3:0 je Begonja nakon sjajne akcije i tim rezultatom se otišlo na odmor.

I u drugom poluvremenu Široki Brijeg je nastavio sa dominacijom, a na samom otvaranju drugog poluvremena Čabraja je promašio tri velike šanse, a nakon toga je domaćoj ekipi i poništen jedan pogodak.

Ipak, do kraja susreta Širokobriježani su postigli još dva pogotka.

U 67. minuti Dujković je pogriješio, Bagarić je šutirao petom i pogodio stativu, a na odbijenu loptu natrčava Barišić i šalje je u mrežu za 4:0.

Na 5:0 povisio je Jurić u 82. minuti susreta, a konačnih 6:0 postavio je Bagarić svojim drugim pogotkom u 87. minuti.