Komentari (1)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
92minuta, jos 1 minuta do kraja, Sevilla vodi 3-1, sudija svira korner Deportivu, a Spahic ko divljak protestuje kod sudije, i dobiva 10-ti zuti karton, i nema pravo nastupa protiv Barce u sljedecem kolu. Nikako ja njega ne kontam. Nedavno dobija na pocetku utakmice zuti karton (a udarac je bio i za crveni), ali opet nastavlja udarati protivnicke igrace, u drugom poluvremenu skrivi ocigledan penal, i to kod pozitivnog rezultata svoje ekipe, naravno dobije crveni karton. Redovno pratim utakmice Sevilla i pitam se jeli taj Spahic psihicki normalan. Razmislja li imalo kad igra?