Serie A
0

Remi Sampdorije i Torina

U prvoj nedjeljnoj utakmici 4. kola Serije A Sampdoria i Torino su na stadionu Luigi Ferraris u Genovi odigrali neodlučeno 1-1.

Oba su pogotka u sudaru prošlosezonskih drugoligaša pala s bijele tačke. Gosti su poveli u 69. minuti, a strijelac je bio Rolando Bianchi nakon prekršaja koji je Roberto Soriano napravio na Alessiju Cerciju. Sampdoria je bod osigurala u 84. minuti. Kamil Glik je srušio Citadina Edera u kaznenom prostoru, a jedanaesterac je realizirao Nicola Pozzi.

Poslije tri pobjede u uvodna tri kola Sampdoria je tako prvi put ostala bez punog plijena, ali je i dalje uz Juventus, te Napoli i Lazio koji imaju utakmicu manje, jedina neporažena ekipa ove sezone.