0

Premiership: Poraz Stokea na gostovanju kod WBA, Arsenal siguran

Današnji program u 28. kolu Premiershipa Engleske otvorili su Crystal Palace i QPR.

Rezultatom 3:1 trijumfovao je domaći tim, a strijelci u pobjedi bili su Zaha, McArthur i Ward. Zanimljivo je da su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu, U nastavku su gosti uspjeli postići počasni pogodak, a strijelac je bio Philips.

Arsenal nije imao problema sa West Hamom u jednom od derbija kola. Topnici su trijumfovali rezultatom 3:0. Strijelci za tim Arsenea Wengera bili su Giroud, Ramsey i Flamini.

Odličan posao na gostovanju kod Sunderlanda napravio je tim Aston Ville koji je trijumfovao visokim rezultatom 4:0. Strijelci u visokoj pobjedi bili su po dva puta Benteke i Agbonlahor.

Asmir Begović ponovo je stajao na golu Stokea koji je kao gost poražen od WBA minimalnim rezultatom. Jedini pogodak na utakmici bio je djelo Browna u 19. minuti.