Liga prvaka
12

Poluvrijeme fantastičnih golova: Pogledajte majstorije Brune i Ziyecha u pravom spektaklu u Istanbulu

E. K.
(Foto: Screenshot)
Manchester United nakon prvih 45 minuta utakmice petog kola grupe A u Ligi prvaka vodi protiv Galatasarayja u Istanbulu rezultatom 2:1.
Prvi dio utakmice je obilježila spektakularna atmosfera domaćih navijača kao i dva fantastična pogotka u kojima su neutralni ljubitelji nogometa mogli uživati.

Sve je krenulo u 11. minuti susreta kada je Alejandro Garnacho pogodio nakon sjajne akcije Brune Fernandesa i Rasmusa Hojlunda te rutinski zatresao mrežu golmana Galate.

Pogodak Alejandra Garnacha pogledajte ovdje.

Osam minuta kasnije uslijedio je spektakularan pogodak portugalskog nogometaša Brune Fernandesa koji je tako udvostručio prednost engleskog sastava.

Golčinu Brune Fernandesa pogledajte ovdje.

Tu nije bio kraj fantastičnim golovima na stadionu Rams Park budući da je u 29. minuti Hakim Ziyech postigao još jedan majstorski gol.

Pogodak Hakima Ziyecha pogledajte ovdje.

Dosuđen je slobodnjak za turski sastav, a Marokanac je lukavim udarcem prevario Andre Onanu i smanjio prednost Uniteda te postavio konačan rezultat prvog dijela.

U drugoj utakmici u ovom terminu, Sevilla vodi 1:0 protiv PSV-a, a strijelac je bio Sergio Ramos.