Liga prvaka
10

Partizan izvukao "nulu" protiv Budućnosti i plasirao se u 3. pretkolo gdje ga čeka Olympiacos

Aktuelni šampion Srbije remizirao je u gostima protiv Budućnosti u Podgorici (0:0) i tako izborio plasman u 3. pretkolo Lige prvaka.

Parizan je u Podgoricu stigao sa jako dobrim rezultatom, pobjedom od 2:0 iz prvog meča, ali je teškom mukom izborio plasman u 3. pretkolo.

Budućnost je u 34. minuti pogodila stativu nakon što je šutirao Vlaisavljević. Osam minuta kasnije i Partizan pogađa stativu kada Ostojić šutira glavom.

U drugom poluvremenu Budućnost je imala nekoliko jako dobrih šansi da unese veliku neizvjesnostu utakmicu, ali je golman Kljajić spasio goste.

Na kraju je ostalo 0:0 a Partizan je utakmicu završio bez udarca u okvir protivničkog gola.

Partizan će u 3. pretkolu igrati protiv grčkog Olympiacosa.