6

Olimpic u Gradačcu savladao Zvijezdu rezultatom 2:0

U 25. kolu BHT Premijer lige Zvijezda je u Gradačcu dočekala ekipu Olimpica. Vukovi su slavili rezultatom 2:0.

Olimpic je u Gradačcu sjajno započeo utakmicu sa Zvijezdom. Vukovi su poveli već u 7. minuti preko Islamagića. Nakon primljenog gola Zvijezda je ozbiljnije krenula prema golu gostiju u namjeri da što prije dođe do izjednačenja. Olimpic je strpljivo čekao svoju šansu, a ona je stigla u 39. minuti kada ju je realizovao Karić. Vukovi su na poluvremenu vodili sa 2:0.

Zvijezda je na samom početku drugog poluvremena napravila dvije prilike koje nisu iskoristili Savić i Diatta. Potom je u 56. minuti mrežu domaćih zatresao Đelmić, no, Vukovima je gol poništen zbog ofsajda. Domaći su do kraja susreta pokušavali doći do izjednačenja, ali golova nije bilo. Vukovi su zabilježili pobjedu 2:0.