Serie A
0

Novi remi Zaccheronija, Palermo u Top 5

Nogometaši Juventusa remizirali su u subotnjem dvoboju 23. kola talijanskog prvenstva gostujući kod Livorna. Završilo je 1-1.

Drugi je to remi Alberta Zaccheronija na klupi Torineza nakon što je prošlog vikenda debitirao istim rezultatom u Torinu protiv Lazija.

Domaći su nogometaši, inače 15-plasirana momčad lige, došli u vodstvo preko Filippinija u 26. minuti. Zabio je domaći veznjak glavom. Glavom je 16 minuta kasnije zabio i Nicola Legrotagglie na ubacivanje Diega iz slobodnog udarca za konačnih 1-1.

Sudac utakmice Brughi prestrogo je Brazilcu u redovima Juventusa, Felipeu Melu, pokazao crveni karton u 82. minuti zbog visoko podignutog lakta. Do kraja se rezultat ipak nije mijenjao.

Priliku za povećanje bodovne prednosti spram Juventusa, iskoristili su nogometaši Palerma, koji su novu domaću pobjedu upisali protiv Parme. Simplicio je sva tri boda domaćima donio tri minute prije isteka 90. minute pogodivši za konačnih 2-1.