31.1.2010. u 22:51
0
2
0
U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Lazio podijelili su bodove odigravši na Olimpijskom stadionu u Torinu 1-1.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Domaćin je osvojenim bodom prekinuo niz od tri uzastopna prvenstvena poraza, no, premda su Juventusovim igrači pokazali više, pobjeda je ponovno izostala.

Debi na klupi Juvea ubilježio je, i to protiv momčadi koju je vodio u sezoni 2001/02., Alberto Zaccheroni, no momčad nije uspio dovesti do pobjede. Torinska je "stara dama" imala inicijativu na utakmici (posjed lopte 63 posto, 18 udaraca prema vratima suparnika, naspram 9 Lazijevih), no povela je tek u 70. minuti iz jedanaesterca kojeg je izborio Alessandro Del Piero. Najstrožu kaznu, možda i nepravedno dosuđenu, u pogodak je pretvorio sam Del Piero.

Ipak, osam minuta kasnije preko Stefana Maurija Lazio je osigurao gostujući bod. Pogodio je Mauri uklizavanjem nakon ubacivanja Zaratea s lijeve strane.

Kolo će se kompletirati u ponedjeljak kada utakmicu igraju Parma i Inter.