Komentari (262)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Nisam navijac ni jednih ni drugih, ali 3:0 je najopasniji rezultat. Posebno ako su ostale 4 minute do kraja meča.
@lorde88 Naravno kad je ekipa sklopljena od retarda
@13BosanskiSinSS mora da navijas za zelju haha
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
treba vam sad odmah trening zakazati i odbiti svima od plate. Pa sta radite na tim treninzima u 5 minuta kockate 0 : 3 vodstvo. Sto se mene tice prepisati titulu Zrinjskom i svaka im cast. Ovako se ne bori za titulu
3:0 je najopasniji rezultat vazda bio. Milan pa sad zeljo.
HAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHA.Ovo niđe na svijetu nema !!!
Eee moj Željo, poslije ovoga ne zaslužuješ titulu a i svakako ćeš teško do nje sa bodom. Dobro smo stajali do 88 minute a onda klasični amaterizam na djelu. Blagojević odigrao odličnu utakmicu! Mehremić je cijelu utakmicu ispadao, defanzivno je katastrofa. On više ne smije utakmice odigrati ako Željo misli neki pehar dići ove sezone. On beka ne može igrati! Ostali su bili dobri do pred kraj, dobro stajali cijelu utakmicu a onda su svi usrali. Veci niko nije kriv što je kratak
Jadan i bijedan je ovakav Željo.Nezamislivo i nestvarno je to što se dogodilo u Mostaru, ovakve retarde i ovakvog trenera treba rigorozno kazniti.Pa kakav je to kurton od trenera koji dopusti da mu nekakav zrinjski u 4 minute da 3 gola, i kakvi su to retardi i pičkice plašljive koji takvu rezultatsku prednost mogu prokockati na terenu.Najveća pravda bila bi to da bilmezi sa legendarne Grbavice popuše i prokockaju titulu prvaka .
pa dragi komsija...kako ne vidis da ste zabili 3 gola...u sred Mostara...mislim realno ne mogu ni vas ni Zrinjskog...al nije bruka dole nerijeseno igrati...nemate razloga biti ljuti...pozdrav od komsije pitara
Ajoooojjjj... Mora da ste ljuti sada!!!!
Papak ostaje papak!!!
BulevarOsmjeha je bolestan ni u jagomir ga ne bi primili, a volio bih i on da ima u svom selu klub iole kao Željo, ali šta će jadnik papak ostaje papak
opet ce im uzeti titulu. Motaj kablove, gasi klub.
Kakvo ponizenje Zelje od strane ustasa
Je..m ih smotane , ali glavu gore , ceep kalm and love ZELJO.
Bilbiji treba smanjit placu zbog promasenih zicera...
Nevjerojatan comeback...bravo Zrinjski
adžeme da voliš želju 1 posto i da imaš imalo karaktera sam bi dao ostavku i ne samo to nebi se trebao . baviti trenerskim poslom i svim onim što je vezano sfudbalom molim te pliz
3:0 je zayeban rezultat, jedna trojka i izjednacenje.
Ova liga vec 20 godina nema nikakvog smisla, samo mesetari i seoski menadzeri uzimaju neke pare a ostalo se raspada. Niko, ama bas niko nema ni pristojan stadion a o terenima tj. njivama da ne pricam.
A sta veli Baka?
Sastale se dvije ekipe koje su navikle da im sudije sviraju sve i svasta, kradu protivnike na svakom koraku, donose im bodove na sve moguce nacine... Danas se ipak pokazalo da je Zeljo malo jaci u sudijskoj organizaciji.