801

Mlada reprezentacija BiH pobijedila Tursku rezultatom 2:1

Piše: E. M.
(Foto: Elmedin Mehić/Klix.ba)
Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je u Kaknju u prijateljskoj utakmici rezultatom 2:1 pobijedila selekciju Turske.

Naša mlada nogometna reprezentacija je pred blizu 3.000 ljudi pokazala kvalitetnu igru koju je već u 8. minuti susreta krunisala prvim pogotkom koji je postigao Armin Hodžić. U 25. minuti susreta reprezentacija Turske je uspjela izjednačiti preko Ciceka, da bi pred sami kraj Hodžić ponovo doveo našu reprezentaciju u vodstvo i to iz penala za 2:1.

Početkom drugog poluvremena naši reprezentativci su nastavili dobru igru, tako je već u 55. minuti Hodžić zaprijetio golu Turske, ali golman Turske Okan Kocuk je uspio na vrijeme reagovati.

Do kraja susreta obje ekipe su imale svoje prilike, ali utakmica je završena konačnim rezultatom 2:1.