6

Milićević odigrao svih 90 minuta u još jednom porazu Genta od Wolfsburga

Wolfsburg je slavio i u drugom meču osmine finala Lige prvaka protiv Genta. Njemački klub je pogotkom Schürrlea slavio rezultatom 1:0 za ukupnih 4:2.

Prvo poluvrijeme susreta proteklo je u blagoj terenskoj inicijativi gostiju, no bez konkretnog učinka.

Jedinu pravu priliku u prvom dijelu susreta imali su domaći u 18. minuti. Josuha Guilavogui je šutirao sjajno u lijevi ugao Gentovog gola, no Matz Sels je sjajno intervenisao i odbio loptu u korner.

I na početku drugog poluvremena Selz je spasio svoju ekipu. U 56. minuti lopta se odbila do Luiza Gustava, koji šutira pod prečku, no golman Genta je bio na pravom mjestu.

Wolfsburg je do pobjedonosnog gola stigao u 74. minuti. Andreu Schürrleu nije bilo teško poslati loptu u praznu mrežu nakon što je veći dio posla odradio Julian Draxler i domaća ekipa je već tada obezbijedila prolazak dalje.

Danijel Milićević, potencijalni reprezentativac naše zemlje, je u redovima poražene ekipe igrao svih 90 minuta susreta.