Komentari (44)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
pravi pobjednici utakmice Bayern inter su gledaoci federalne televizije koji su izdrzali 90 minuta Ibrinog komentarisanja utakmice. Hebo li ga Cambiaso \" po ko zna koji put\"
strasna utakmica! i neka mi onda neko kaze da je fudbal sporedna stvar! cestitke interu, odigrali su njemacki do zadnje minute; bayern puno ranije trebo rijesiti pitanje pobjednika...
ma kako samo dolikuje šampionu da igra forza inter!!!!!
haha, ovaj \"?\" vas lozi a vi se palite :) niko nije toliki moron, nadam se...
bosna uber alles. Politicari nasi rade protiv nase drage zemlje, jer se ne smiju nikome suprostaviti i rade zbog love i svojih fotelja samo. Ali narod je bitan i on nikad nece dozvoliti da nam neko unisti nasu Domovinu ! Za dom spremni ! BOŠNJACI, HANDZAR DIVIZIJA SS. SIEG HEIL
VAN GAL I DE ŠAMP SU K.R.E.T.E.N.I
Oj bavarci cujte svi, obicni k**ci ste vi!!!!
gledo sam i inter i manchester kuci (man.) na internetu i SAMO onaj koji nije gledao kako manchester strahuje od marseja moze napisati rutinski da su prosli, marsej da ima jednog napdaca kao gomeza npr dao bi 3 gola manchesteru i nije zasluzeno prosao, daleko od toga ko je bolja ekipa. hvala
kaze komentator ceveras: \" i u napadu je sjajni trojac, ribery robben muller i gomes\" dobro p anije reko dvojac cccc
Breno je od lepe Brene mali
Hoce li Cezar opet pjehe kuci,i veceras kardinalna greska...
@? iz kojeg si ti plemena?
Pobjeda Intera u zadnjoj minuti podsjetila me na jednu proslogodisnju utakmicu Laktasi-Torpedo 2:1
@as Ni ti vjerovatno nisi informisan kako tvoja mama prima, u koju rupu, koliko puta itd. Ti zbog toga nisi idiot, ali si neinformisan! Ali ako te zanima to o tvojoj mami, pitaj mene ja o tome sve znam.
MENI STVARNO NIJE JASNO KO VODI I PISE OVAJ SARAJEVO-X. OVO SU JEDINE MEDIJI U KOJIMA RECIMO NIGDJE NIJE VIDLJIV REZULTAT ILI DA JE VIDLJIVO NAPISAN. NIJE PRVI PUT DA OVO KOD SARAJEVO-X PRIMJETIM. NIKAKVE VEZE OVO NEMA SA OBAVJESTAVANJEM JAVNOSTI SAMO NABUBANE NEKAKVE ODNOSNO PREPISANE INFORMACIJE LUDILO
roben je izasao zato sto je ocigledno bio povrijedzen,a bayern je morao izgubiti nakon 32376 promasenih zicera u prvom poluvremenu sve u svemu suge su ostale suge talijani se nikad nece pronijeniti....
kreten izvodi robbena i van buytena :S mislim da je sve jasno... prodanooooooooooo!!!