Premiership
0

Manchester United opet na vrhu tabele

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u nedjelju Queens Park Rangers u gostima 2-0, u utakmici 16. kola engleskog Premiershipa...

Barem privremeno je United tako opet došao na vrh tabele, ali imaju utakmicu više u odnosu na gradskog rivala Cityja koji u nastavku današnjeg programa igra derbi utakmicu 16. kola na svom travnjaku protiv Arsenala.

Manchester United je put prema današnjem uspjehu trasirao već u 2. minuti kada je Wayne Rooney iz blizine glavom pogodio domaću mrežu. Rooneyjev je to dvanaesti prvenstveni pogodak što ga trenutno čini drugim najboljim strijelcem Premiershipa.

Nakon toga je United odigrao laganu utakmicu u kojoj je čuvao prednost i prepustio suparniku vođenje igre, a pitanje pobjednika su riješili u 56. minuti kada je polukontru završio Michael Carrick zabivši za 2-0.