Komentari (4)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
@johnlock071 Sedam golova viđeno je u pobjedi Palerma nad Genoom (4:3). Golove za domaći tim postigli su Simeone (4' i 57') i Ninković (65'), dok su strijelci za Palermo bili Quaison (42'), Goldaniga (69'), Rispoli (88') i Trajkovski (90'). Crveni karton za Genou u 93. minuti dobio je Perin. Bh. reprezentativac Mato Jajalo igrao je do 74. minute za Palermo što je njegov 10. meč u ovoj sezoni Serije A pri čemu je upisao po jedan gol i asistenciju.