Goal.com
0

Ivica Olić igrač utakmice na Allianz Areni

Ivica Olić (Foto: AP)
Nogometni portal Goal.com brojčano je vrednovao učinke nogometaša Bayerna i Manchester Uniteda u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka odigranoj na Allianz Areni (pobjeda Bavaraca 2-1).

Pritom je najveću ocjenu za viđeno dobio napadač hrvatske nogometne reprezentacije i strijelac pobjedničkog pogotka domaćina, Ivica Olić (7.5).

Podsjetimo da je Manchester poveo preko Rooneyja već u 63. sekundi utakmice, te da je od engleskog reprezentativca lopta skrenula u Manchesterov gol nakon slobodnog udarca Francka Riberyja u 77. minuti. Druga minuta sudijske nadoknade utakmice obilježena je Olićevim golom koji je za proslavu istog, zbog svlačenja dresa, kažnjen žutim kartonom.

U opisu ocjene za Olića se kaže da je bio najveća prijetnja Bayernove ekipe, te da je njegov pogodak odluke i "više nego zaslužen".