13

Inter u 92. minuti jedva stigao do boda protiv Slavije, remi Lyona i Zenita

E. B.
Večerašnjim susretima u Milanu i Lyonu počela je nova sezone Lige prvaka.

U grupi F na stadionu "Giuseppe Meazza" Inter je dočekao Slaviju, a susret je završen podjelom bodova rezultatom 1:1.

Inter je dominirao u prvom poluvremenu, no nije uspio stići do vodećeg pogotka. Kako je susret odmicao Slavia je igrala sve bolje, a u 64. minuti Česi su stigli do vodećeg pogotka.

Olayinka je prošao po desnoj strani i odigrao povratnu loptu za Zelenog koji šutira, Handanović je čudesno intervenisao ali se lopta odbila do Olayinke koji je zakucava u mrežu.

Inter je svim silama pokušavao doći do preokreta, no sve što su Nerazzurri uspjeli učiniti je postići izjednačujući pogodak. U 90+2. Sensi je iz slobodnog udarca pogodio prečku, a u nastavku akcije Barella je iz voleja pogodio za konačnih 1:1.

U grupi G Lyon je dočekao Zenit, a susret je završen podjelom bodova rezultatom 1:1. Gosti iz Sankt Peterburga su došli u vodstvo u 41. minuti kada su dupli pas odigrali Azmoun i Dzjuba, a Iranac je matirao Lopesa za 1:0. Konačnih 1:1 postavio je Depay iz penala u 50. minuti susreta.