0

Igrači Reala održali krizni sastanak sa Zidaneom

Fudbaleri Reala iz Madrida nakon utakmice sa Las Palmasom održali su, prema pisanju španskih izvora, sastanak sa trenerom Zinedinom Zidaneom u potrazi za odgovorima zašto nisu igrali najbolji igrači na ovom susretu.

Podsjetimo, malo je nedostajalo da Las Palmas napravi čudo i porazi Kraljeve na Santiago Bernabeuu, ali je u posljednjim minutama uslijedio penal te je Ronaldo spasio Real.

Zidane je u tom meču odlučio poštedjeti neke prvotimce, a njegov odabir igrača nije ostavio dobar dojam na svlačionicu.

Naime, Realove zvijezde pitale su francuskog trenera zašto nisu igrali Casemiro i Modrić, koji znaju zadržati loptu, dok u isto vrijeme Isco, Morata i još neki traže veću minutažu ili transfer.

"Ne smijemo gubiti glavu. Proživjet ćemo ovo zajedno. Prolazimo kroz ružan period, naročito vezano za našu igru u prvom poluvremenu. Loše smo otvorili. Moramo analizirati i razmisliti kako da promijenimo stvari. Uložili smo veliki trud da se vratimo od 1:3 do 3:3. Imamo dobar duh, ova ekipa može postići velike stvari", rekao je Zidane nakon remija s Las Palmasom.