U 2. poluvremenu kao druga ekipa
3

VIDEO / Ibrahimović: Svašta sam proživio u nogometu, ali ovo nisam nikad

Šveđani slave u Berlinu (Foto: AFP)
Nevjerovatnu kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. godine odigrali su u utorak u Berlinu nogometaši Njemačke i Švedske (4-4).

Favorizirana Njemačka je vodila s uvjerljivih 4-0 do 62. minute, a onda se počelo događati čudo koje je krenulo s pogotkom Zlatana Ibrahimovića za 4-1.

"Stvarno sam svašta proživio u nogometu, u karijeri, ali nešto ovakvo nikada", rekao je Ibrahimović.

Utakmica je završila bez pobjednika. Švedska je u manje od pola sata uspjela zabiti četiri pogotka i tako ukrasti bod Nijemcima koji su odreda bili uvjereni u novo slavlje u ovim kvalifikacijama.

"I mi smo malo u šoku. Nakon poluvremena smo bili neka posve druga momčad. Sve isti igrači, ali totalno drugačiji pristup", zaključio je Ibrahimović koji u tri kvalifikacijske utakmice za SP ima statistiku od dva pogotka i dvije asistencije.