Nevjerovatni Ibrakadabra
2.1k

VIDEO / Zlatan Ibrahimović - Engleska 4:2

U okviru prijateljske utakmice između Švedske i Engleske, Zlatan Ibrahimović je postigao četiri nevjerovatna gola.

Popularni Ibrakadabra prvi gol je postigao u 20 minuti za vodstvo Švedske. Nakon toga, Englezi su preko Welbecka i Caulkera u 35. i 38. minuti preokrenuli rezultat u svoju korist.

Ovo je, čini se razljutilo kapitena Švedske koji se nakon poluvremena odlučio obračunati sam sa gostujućom reprezentacijom.

Ibrahimović je za poravnanje dao gol u 77. minuti da bi sedam minuta kasnije Švedsku doveo u vodstvo svojim trećim golom.

Ipak , ovo nije bio kraj Zlatanovim golovima u večerašnjoj utakmici. U sudijskoj nadoknadi, Ibra je postigao i četvrti gol, jedan od najljepših ikad, za konačnih 4:2 u susretu Švedske i Engleske.