Le Championnat
0

Golman PSG-a Lyonu poklonio bod

U derbiju 15. kola francuske nogometne lige Lyon i PSG su na Gerlandu odigrali bez pobjednika, 2-2. Puno su bliži pobjedi bili Parižani.

Trećeplasirana ekipa prvenstva u 81. minuti utakmice došla je do 2-1 vodstva pogotkom Hoaraua iz 11-erca. Skrivio ga je Aly Cissokho, strijelac vodećeg gola na utakmici, dobivši pritom izravni crveni karton. Parižani, međutim, nisu uspjeli izdržati do kraja s golom i igračem viška. Upropastio ih je golman Edel, koji je u 87. minuti pri ispucavanju jedne lopte, i to iz ruke, dodao prizemnu loptu najisturenijem domaćem napadaču Gomisu. Ovaj je napravio par koraka prema golu i pogodio mrežu za konačnih 2-2.

Reprezentativac BiH Miralem Pjanić zamijenjen je u 90. minuti.

Le Championnat, 15. kolo:

Auxerre – Toulouse 1-2 (Traore 9 / Braaten 8, Santander 35) Caen – Sochaux 0-3 (Perquis 40, Brown 50, Maurice-Belay 63) Lyon – PSG 2-2 (Cissokho 54, Gomis 87 / Nene 63, Hoarau 82-11m)