Uspomena za čitav život
583

Džeko upoznao sina s Lewandowskim, dobio je i poklon od Barcelonine zvijezde

Robert Lewandowski i Dani Džeko (Foto: Instagram)
Nogometaši Intera pobijedili su sinoć u Milanu u 3. kolu Lige prvaka ekipu Barcelone (1:0), ali poraz u derbiju nije potpuno demoralisao najveću zvijezdu katalonske ekipe Roberta Lewandowskog.

Naime, poljski napadač se nakon utakmice na stadionu "Giuseppe Meazza" susreo s kapitenom reprezentacije Bosne i Hercegovine Edinom Džekom koji pri tome nije bio sam.

Društvo našem napadaču pravio je njegov sin Dani pa je Džeko iskoristio priliku i upoznao ga s Lewandowskim.

Palo je i fotografisanje koje će Daniju ostati kao uspomena za čitav život, a na poklon je dobio i dres sjajnog poljskog napadača.

Dani s poklonom (Foto: Instagram)

Podsjetimo, Inter je sinoć upisao pobjedu rezultatom 1:0, a junak domaćeg tima bio je Calhanoglu koji je postigao jedini pogodak u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Inter nakon tri odigrana kola ima šest bodova, odnosno tri manje od lidera Bayerna, dok je Barcelona za sada ostala na tri osvojena boda.

Već u narednu srijedu ovi rivali će igrati svojevrsni revanš u četvrtom kolu, a susret se igra na Camp Nou.