Iako igra "na kašikicu"
158

Džeko: Nikada se ne predajite i vjerujte u sebe

Edin Džeko postiže sjajan gol protiv Fulhama (Foto: Arhiv/AFP)
Bh. nogometni reprezentativac Edin Džeko bio je presretan nakon jučerašnje utakmice sa Fulhamom i gola kojim je u finišu utakmice donio pobjedu svojoj ekipi, Manchester Cityju.

Menadžer Roberto Mancini po ko zna koji put je Džeku nezasluženo i nepravedno ostavio na klupi, ali je naš as još jednom, kao u inat, pokazao da ga više ni to ne može spriječiti da trese protivničke mreže.

Džeko je ušao umjesto Javija Garcije u 86. minuti kod rezultata 1:1, a samo minut kasnije postigao je izuzetno lijep gol za pobjedu svog tima.

"Nikada se ne predajite i vjerujte u sebe. Ovo su riječi prema kojima ja živim. Velika pobjeda Manchester Cityja danas", riječi su kojima je Džeko podijelio radost sa svojim fanovima putem Twittera.