23.3.2015. u 07:59
7
5
7
Košarkaši Denvera su u sinoćnjoj utakmici pobijedili ekipu Orlanda rezultatom 119:100, a bh. košarkaš u redovima Nuggetsa Jusuf Nurkić postigao je 11 poena.
Prvu četvrtinu dobili su Nuggetsi s tri poena razlike, bilo je 25:28. U drugoj su apsolutno nadigrali protivnika ubacivši 41 poen, dok je Orlando ostao na 26 poena. Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 69:51 u korist Denvera.

Nuggetsi su i treću četvrtinu odigrali sjajno te su napravili još veću razliku. Uoči posljednjeg perioda igre bilo je 102:72 za Denver.

Posljednji period igre pripao je Orlandu sa ubačenih 28 poena, dok je Denver postigao tek 17. Ipak, Nuggetsi su na kraju ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 119:100.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić proveo je nešto više od 25 minuta na parketu, postigao je 11 poena, upisao je jedan ofanzivni i pet defanzivnih skokova, jednu asistenciju i tri blokade.

Nuggetse je do pobjede predvodio fenomenalni Danilo Gallinari sa 40 postignutih poena, dok je god Magica najbolji bio Nikola Vučević sa 21 ubačenim poenom.