Košarka
0

Nurkić postigao dva poena u porazu Denvera od Utaha

Jusuf Nurkić
Košarkaši Denvera su sinoć poraženi od Utaha rezultatom 84:98. Bh. košarkaš Jusuf Nurkić je postigao dva poena za Nuggetse.

Košarkaši Denvera su pružili dobru partiju u prvoj četvrtini koju su dobili rezultatom 29:22. U drugoj su doživjeli veliki pad te su postigli svega 13 poena, dok su košarkaši Utaha ubacili 32. Na poluvremenu je bilo 54:42 za Utah.

Utahu je pripala i treća četvrtina sa postignutih 27 poena, deset više od Denvera. Posljednju četvrtinu su dobili Nuggetsi, koji su ubacili 25 poena, dok su košarkaši Utaha postigli 17. Ipak, u konačnici je slavio Utah rezultatom 98:84.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić je odigrao 15 minuta za Nuggetse. Za to vrijeme je postigao dva poena te upisao jednu asistenciju.

Utah je do pobjede predvodio Rudy Gobert sa 20 poena, a pratio ga je Derrick Favors, koji je ubacio 19 poena.

U redovima Denvera je najbolji bio Kenneth Faried, koji je postigao 19 poena.