Del Bosque: "Moji igrači su prepuni motiva"
Komentari (12)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Jesu sila kad im treba 100 minuta da pobijede drzavni tim zemlje koja ima stanovnika ko pola Barselone. I kuravi treba dugo da svrsi.
de ne seri del boske. i pobjeda ova nad turskom i nad belgijom je ne zasluzena jer su obje ekipe bile bolje
ljudi spanci su sila 99% uzimaju i svijetsko.
i 1 za raju !!!! 5:0
... falice ti motiva kad ti dyeko prvi zabije a ibisevic drugi...stoko jedna brkata....
DA GA HOĆE JOOOOJ NANO DA GA HOĆE JOJ NANICE DA GA HOĆE ZABIT DŽEKO JOJ NANO NANICE
Muchos gracias España
i 1 - sa svo maltretiranje sto smo ga se nagledali od sudija 4-0
1 za gol iz ofsajda 1 za promašenu šansu Džeke 1 za izjednačenje u 99 minuti 3:0 u Zenici dosta