Serie A
0

VIDEO / Bologna zadala novi udarac Juventusu

Nogometaši Juventusa nastavljaju s posrtanjima ove sezone u talijanskoj Seriji A, pa su tako sve dalje jednoj od prve četiri pozicije koje vode iduće sezone u Ligu prvaka.

Čak štaviše, trenutno nisu ni među šest klubova koji će izboriti izlazak u Evropu. U prvoj utakmici 27. kola Serije A novi bolni udarac su im zadali nogometaši Bologne koji su pobijedili u Torinu 2-0. Učinio je to, praktički sam, 34-godišnji iskusni napadač Marco di Vaio koji je zabio oba pogotka, u 49. i 66. minuti. Time je Di Vaio došao do šesnaestog pogotka u sezoni, te je treći strijelac lige iza Cavanija (20), igrača Napolija i Di Natalea (18) iz Udinesea. Kratko vrijeme u bogatoj karijeri je Di Vaio proveo i u Juventusu.

Juventus je ovim upisao već četvrti domaći poraz u sezoni, dok je Bologna ostvarila tek treću gostujuću pobjedu. U nastavku sezone ovo je, pak, već treći put da je Juventus razočarao domaće navijače. Pobijedili su ih na Olimpicu u Torinu igrači Parme, Udinesea i sada Bologne.