251

Begović: Vidio sam Bradyja tek kad je dobio loptu

Asmir Begović, golman reprezentacije BiH, nakon remija protiv Irske (1:1) u prvom meču baraža za odlazak na Euro 2016. ne gubi nadu u odlazak u Francusku.

"Imali smo posjed lopte, kontrolirali smo igru, odigrali smo borbeno, ali nismo uspjeli dobiti meč. No, siguran sam da ćemo greške popraviti do ponedjeljka i meča u Dublinu", kaže Begović.

Magla je smetala svim igračima, a posebno njemu i odbrani Zmajeva.

"Magla nam je puno smetala i nismo mogli igrati fudbal koji inače igramo u drugom poluvremenu. Za odbranu i mene bilo je izuzetno teško da održimo koncentraciju. Kad smo izašli na teren u drugom poluvremenu mislio sam da je dim od bakljade u pitanju, ali sam ubrzo shvatio da se radi o gustoj magli.

Što se tiče primljenog gola, vidio sam Bradyja tek kad je dobio loptu. Dobro je šutirao...", kaže Begović i poručuje da ništa nije izgubljeno iako Irci imaju prednost gola u gostima.

"Sve je otvoreno u ponedjeljak", rekao je Begović.