1

Balotelli propušta utakmicu s Torinom zbog vrijeđanja navijača

Mario Balotelli (Foto: AFP)
Milanov napadač Mario Balotelli propustit će sljedeću utakmicu svog kluba protiv Torina (u subotu) zbog vrijeđanja navijača Cagliarija.

U nedjeljnom susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je slavio s 2-1 na gostovanju kod Cagliarija iako je gubio sve do završnice.

Balotelli je navijače provocirao nakon izjednačujućeg gola za 1-1 koji je postigao u 87. minuti iz slobodnog udarca, što je primjetio sudac i opomenuo ga žutim kartonom. Samo dvije minute kasnije Giampaolo Pazzini je zabio za 2-1 pobjedu Rossonera.

Ranije ove sezone Balotelli je već odslužio kaznu od tri utakmice suspenzije zbog vrijeđanja sudaca i isključenja u susretu protiv Napolija. Ukoliko ga ponovo naknadno kazni Disciplinska komisija Lege Calcio, lako bi ga iz sastava Azzurra mogao izostaviti talijanski selektor Cesare Prandelli zbog kršenja etičkog kodeksa.