69

Atletico ostao Realova noćna mora, sjajni Torres postigao dva pogotka

Piše: A. D.
Fernando Torres (Foto: EPA)
Atletico Madrid ostao je noćna mora za gradskog rivala Reala koga je večeras eliminisao iz Kupa Kralja.

Nakon 2:0 na Vicente Calderonu, Jorgandžije predvođene odličnim Fernandom Torresom večeras su izborile 2:2 Santiago Bernabeu i tako se plasirale u naredni krug takmičenja.

Počelo je odlično za goste, a u već u prvoj minuti vodstvo je nakon akcije Griezmanna donio Torres.

Nakon toga uslijedila je ofanziva Reala koji je do kraja poluvremena uspio izjednačiti preko Sergia Ramosa.

Drugo poluvrijeme započelo je slično kao i prvo, a novo vodstvo Atleticu donio je Torres u 46. minuti, i ovog puta na asistenciju Griezmanna.

Real se nije predavao, a izjednačujući gol postigao je Ronaldo nakon centaršuta Balea sa lijeve strane.