96

Admir Raščić: Nisam slavio pogodak jer mi je Sarajevo u srcu

Piše: Edin Isanović
Sjajnu utakmicu u okvuru 25. kola BHT Premijer lige odigrali su u Banjoj Luci Borac i Sarajevo. Na kraju je konačan rezultat bio 1:1, a gledaoci na stadionu i pored malih ekrana mogli su uživati u igri.

Prvo je Bordo tim u 10. minuti u vodstvo doveo Alen Melunović.Visoko je skočio na vrhu šesnaesterca i glavom je prebacio čuvara mreže domaći Marčetića.

Poravano je Admir Raščić u 66.minuti. Popularni Rale nije slavio pogodak, jer je nekada sa dosta uspjeha nosio dres tima sa Koševa.

"Nisam slavio pogodak jer mi je Sarajevo u srcu, ali ja sam profesionalac i žao mi je što nismo pobijedili. Da sam imao još jednu priliku za gol postigao bih ga, ali ne bih slavio“, naglasio je za Klix. ba Raščić. On je dodao kako je utakmica bila na vrhunskom nivou.

"Odličan meč, gledaoci su imali šta vidjeti. Bilo je dosta prilika na obje strane“, zaključio je bivši bh. reprezentativac.